Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Api siprişleri tamamen müşteri ve kalite odaklı olması nedeniyle değişkenlik göstermektedir. Çok fazla detay bilgiye ihtiyacımız olabilmekte bu nedenle müşteri odaklı müşteri bazlı bir süreç ilerlemektedir.
Elbette genel kimyasalların stoklu satışlarını da yapmaktayız fakat stok bilgisi ve ürün için web sitemizde olmasa dahi iletişime geçmeniz gerekmekte. Anlık stok güncellemesi yapamamamız sebebiyle sitemize yükleyemediğimiz birçok hammaddenin de ithalat ve satışını yapıyoruz.
Yardımcı madde satışımız mevcuttur. Ancak şu konuda dikkat etmenizi rica ederiz. Aldığınız her ürünün üzerinde bulunan lot veya batch numarasına ait analiz sertifikalarını talep ediniz aksi takdirde alınan hammadde ile analiz sertifikaları birbirini tutmayacaktır. mikrobiyolojik aktivite bakımından şüpheleriniz var ise kesinlikle mikrobiyoloji analizi talep ediniz. Yardımcı maddede kesinlikle ambalajı laf kabini altında bölnmeyen hiçbir kimyasalı almayınız. Gmp koşullarında üretimi yapılmış olsa bile alan dışında işlem görmüş her yardımcı madde bitmiş ürününüz için mikrobiyolojik kontaminasyon kaynağı olacaktır.
İthal ettiğimiz tüm ürünler sınıflarına göre food, pharma, enjectable grade olmak üzere farklı gradelere sahip olabilir. Sizlerin bakalıklarımızın yönergelerince gönül rahatlığı ile üretim yapabilmeni için tüm prosedürleri yerine getirmekteyiz.